Vizyonumuz - Misyonumuz

ŞİRKET VİZYONU

Tarım sektörüne katma değer yaratan tüm alanlarda yer alarak,müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilir, güvenilir  bir şirket olmaktır.

ŞİRKET MİSYONU

Sürdürülebilirlik bilinci  ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlamak ,  Topluma ve üreticilere katma değer yaratmaktır .

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık: Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

Üstün İş Ahlakı: Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve  açık olmak.

Çevreye ve Topluma Saygı: Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek.

Kaynak Yönetimi ve Verimlilik: Tüm süreçlerde her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamak.

Eğitim ve Teknik destek : Faaliyetlerimizin her aşamasında bayilerimizin  katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak,  Ben değil biz bilinciyle çalışmak, takımdaşlık ruhunu sürekli geliştirmek.

Arge  çalışmalarına   destek vermek  , yeni ürünlerin  potansiyelini  teknik elemanlarımızla ve çiftçimiz ile el ele vererek   denemek ve geliştirmek.